Previous Entry Share Next Entry
Менти спровокували бійку біля Верховної Ради
domaretsia
Originally posted by sergiy_teren at Менти спровокували бійку біля Верховної Ради
Коли о 10 прочитав, що закон про мови прийнятий першому читанні стало сумно, коли побачив це відео стало сумніше в кілька разів. Мені легко важко говорити (я там не був, але ж зі сторони видніше?!). Але чомусь побачивши ці кадри ще раз переконуюсь, що у регіоналів – все вдалось і питання не в першому читанні, а в цій ганебній бійці. Можете звинувачувати мене в чому завгодно але геть не розумію як українській мові допоможе те, що хтось лупить ментів по голові? Я не збираюсь захищати останніх, але хіба це методи, що допомагають? На яке порозуміння очікують ті, хто був у чисельній більшості і героїчно стояв з прапором і ним когось гамселив?
Сумно.
Як сказав jumoreally «цивілізоване суспільство нецивілізованими методами не будується…»

Оригинал взят у jesfor в Менти спровокували бійку біля Верховної Ради
Як кажуть в Росії, нішто нє предвєщало развітіє собитій. Коли ми на десяту годину дізналися, що закон про регіональні мови прийняли у першому читанні, то відверто розчарувалися і вже збиралися думати про "відступ". 

Тут ще награнув дощ. Ну все, сам Бог велів закінчити акцію щодо захисту української мови скигленням про окупацію.

Але менти подарували не просто видовище, а переконання, що акція все-таки пройшла добре. Так були сутички (локальні) між демонстрантами та космонавтами. Останні декілька разів застосовували сльозогінний газ.

Але вже після закінчення дощу загін космонавтів (20-30 осіб) чомусь вирішили прорватися з боку сходів (вхід у маріїнський парк зі сторони Кабміну). Вони так активно пересувалися, що почали штовхати людей - попадали бабусі, жінки, чоловіки. Це викликало агреснивну реакцію в людей, які теж штовхнули. Ну а далі "слово за слово". Зрештою виникла велика бійка за підсумками якої в оточенні опинилося 25-30 "космонавтів", які були перелякані (бо їм надавали люлей) і не знали, що робити. 

Не далеко від фонтану в самому Маріїнському парку оточили ще один загін поліцаїв - 30-40 осіб. А вони всередині (кільцем) тримали 5-10 протестуючих. Ці теж були переликані і не знали що робити. Зрештою їм дали відступити і ті втекли.

Загалом бійка тривала 7-10 хв.
Відео

1. початок бійки
2. Ментів б'ють касками, по голові ногами, застосовують проти них газ3. Продовження бійки


4. Перелякані космонавти


5. Відступає друга група6. Відступає перша група, яку побили

?

Log in

No account? Create an account