Previous Entry Share Next Entry
Менти спровокували бійку біля Верховної Ради
domaretsia
Originally posted by sergiy_teren at Менти спровокували бійку біля Верховної Ради
Коли о 10 прочитав, що закон про мови прийнятий першому читанні стало сумно, коли побачив це відео стало сумніше в кілька разів. Мені легко важко говорити (я там не був, але ж зі сторони видніше?!). Але чомусь побачивши ці кадри ще раз переконуюсь, що у регіоналів – все вдалось і питання не в першому читанні, а в цій ганебній бійці. Можете звинувачувати мене в чому завгодно але геть не розумію як українській мові допоможе те, що хтось лупить ментів по голові? Я не збираюсь захищати останніх, але хіба це методи, що допомагають? На яке порозуміння очікують ті, хто був у чисельній більшості і героїчно стояв з прапором і ним когось гамселив?
Сумно.
Як сказав jumoreally «цивілізоване суспільство нецивілізованими методами не будується…»

Оригинал взят у jesfor в Менти спровокували бійку біля Верховної Ради
Як кажуть в Росії, нішто нє предвєщало развітіє собитій. Коли ми на десяту годину дізналися, що закон про регіональні мови прийняли у першому читанні, то відверто розчарувалися і вже збиралися думати про "відступ". 

Тут ще награнув дощ. Ну все, сам Бог велів закінчити акцію щодо захисту української мови скигленням про окупацію.

Але менти подарували не просто видовище, а переконання, що акція все-таки пройшла добре. Так були сутички (локальні) між демонстрантами та космонавтами. Останні декілька разів застосовували сльозогінний газ.

Але вже після закінчення дощу загін космонавтів (20-30 осіб) чомусь вирішили прорватися з боку сходів (вхід у маріїнський парк зі сторони Кабміну). Вони так активно пересувалися, що почали штовхати людей - попадали бабусі, жінки, чоловіки. Це викликало агреснивну реакцію в людей, які теж штовхнули. Ну а далі "слово за слово". Зрештою виникла велика бійка за підсумками якої в оточенні опинилося 25-30 "космонавтів", які були перелякані (бо їм надавали люлей) і не знали, що робити. 

Не далеко від фонтану в самому Маріїнському парку оточили ще один загін поліцаїв - 30-40 осіб. А вони всередині (кільцем) тримали 5-10 протестуючих. Ці теж були переликані і не знали що робити. Зрештою їм дали відступити і ті втекли.

Загалом бійка тривала 7-10 хв.
Відео

1. початок бійки




2. Ментів б'ють касками, по голові ногами, застосовують проти них газ



3. Продовження бійки


4. Перелякані космонавти


5. Відступає друга група



6. Відступає перша група, яку побили





?

Log in

No account? Create an account